Ogłoszenia parafialne - Wapowce

WAPOWCE

 

Ogłoszenia parafialne – 24.09.2023 r. – XXV Niedziela Zwykła

 

1. Porządek nabożeństw:

– Niedziela – 9.00 i 12.30 – różaniec o 8.35

 

2. W środę w Kuńkowcach od 17.30 – Adoracja NS, Różaniec Fatimski, Nowenna do M. B. Częstochowskiej i o 18.00 Msza Św.

 

3. Od niedzieli rozpoczynamy październik – różaniec w dni powszednie o 17.00, 

a w niedzielę o 8.35. Zachęcamy całą miejscowość do wspólnej modlitwy różańcowej. Do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież, którzy codziennie zdobywając kolejne naklejki będą uzupełniać specjalne plansze. Dzieci, którym uda się uzupełnić całą planszę otrzymają specjalną nagrodę.

 

4. Na Piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy młodzież naszej parafii na kolejne spotkanie grupy młodzieżowej w sali na plebanii JJJ

 

5. W Sobotę na godzinę 9.00 zapraszam dzieci i młodzież lubiących śpiewać 

i muzykować na próbę scholi w sali na plebanii. Zajęcia będzie prowadził ksiądz Paweł. JJJ

 

 

6. W niedzielę 1 października podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 w Kuńkowcach będzie miało miejsce poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci klasy trzeciej, przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

 

7. Za tydzień I – sza niedziela miesiąca, adoracja po Mszach św., składka na WSD Przemyśl, różaniec o 8.35 i zmiana tajemnic róż różańcowych po Mszy Św. o 9.00.

 

8. Nie ustawajmy w gorącej modlitwie o pokój w naszych rodzinach, w naszych miejscowościach i w naszej parafii, a szczególnie na naszej wschodniej granicy Polski, na Ukrainie i na świecie!

 

9. Kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do czwartku po Mszy św. w Kuńkowcach. Sprawy kancelaryjne umawiamy telefonicznie. Prosimy sprawy związane z pogrzebami ustalać najpierw z księdzem! Podobnie prosimy jeśli chodzi o ustalanie terminu chrztu czy ślubu.

 

10. Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni i obejścia kościoła, a o podjęcie nowego dyżuru prosimy od soboty: Agnieszkę Krasoń i Annę Wanat. Przypomnienie, iż posadzkę w prezbiterium i w zakrystiach myjemy tylko czystą wodą bez dodatków środków chemicznych.

 

11. W minionym tygodniu na potrzeby kościoła 2 rodziny złożyła 300 zł i sprzątający złożyli 200 zł – Bóg zapłać.

 

12. W ostatnim tygodniu września, Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom  obfitości darów od Kochającego nas Boga i opieki naszej Patronki  Matki Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski na każdy dzień! Królowo Polski – módl się za nami, Królowo Pokoju – módl się za nami! Św. Józefie, Św. Siostro Faustyno, Św. Janie Pawle II, Św. Rito, Św. Judo Tadeuszu, Św. Andrzeju Bobolo, Św. Janie z Dukli, Św. Stanisławie Kostko, Św. Mikołaju, Bł. księże Michale Sopoćko – módlcie się za nami! Umocnieni Słowem Bożym i Eucharystią w Mądrości Bożej, z nową siłą i ochotą idźmy w codzienność za Jezusem w Jego Świętym Kościele! Po błogosławieństwie zapraszam dzieci do przodu po błogosławieństwo indywidualne! Szczęść Boże!